EV TADİLAT İŞLERİ BAHÇELİEVLER Boya Kartonpiyer Amerikan Kapı Boyası Ev Tadilat Bahçelievler - Pratikel Yapı

Go to content

Main menu:

EV TADİLAT İŞLERİ BAHÇELİEVLER Boya Kartonpiyer Amerikan Kapı Boyası Ev Tadilat Bahçelievler

 
BAHÇELİEVLER EV TADİLAT İŞLERİ
 
Pratikel Yapı

Firma olarak, Bahçelievler'de ev tadilat hizmetleri sunmaktayız.
              
(detaylı bilgi için 0532 631 7641)
Hizmetlerimiz ;
- Tadilat hizmetlerinin son aşaması olan
Boya, Badana, Duvar kağıdı uygulamaları,
- Yapıların iç mekan tavan duvar köşelerinde tercih edilen K
artonpiyer-Stropiyer uygulmaları,
- Genellikle iş yeri, ofis, fabrika, plaza, gibi tavan yüksekliği olan çalışma alanlarında tercih edilen Asma Tavan uygulamaları, ışıklandırılmış tarzları ile günümüzde yalı, villa gibi müstakil evlerin yanı sıra, apartman dairelerinde de tercih edilmektedir.
- Islak zemin yer döşemesi olarak tercih edilen Granit ve Mermer uygulamaları, ev, ofis, plaza, hotel gibi ticari amaçlı yapıların banyo, tuvalet duvarları ve mutfak tezgahlarında tercih edilmektedir.
- Yine ıslak zemin ve rutubetin olabileceği bölgelerde Fayans Seramik uygulaması sadece zeminde değil duvarlarda da tercih edilmektedir.
- Yaşamın 3/4 ünün su olduğu düşünüldüğünde,
Su Tesisat nın hayatımızdaki önemini ondan yoksun kaldığımızda anlamakta ve gereken değerini vermekteyiz. İşte bu yüzden Tesisat Acil Servis hattımızdan, su tesisatı, elektrik tesisatı konularında 7/24 hizmet sunmaktayız.
-
Elektrik Tesisatı ve Aydınlatma buda yaşamımızın 4/4 ü olan bir konu, gündüz gün ışığı hayatımızın reklerini göz önüne çıkartır ama gecelerimizi ancak elektrik tesisatımızın bize ulaştırdığı enerji ile çevremizi aydınlatabiliriz.   
- Çalışma alanlarının kullanımı kolay uygulamalarla bölünmesinde son yılların inşaat sektöründeki alan bölme işlerinde bir numarası olan Alçıpan Bölme Duvar uygulamaları
- Anahtar teslimi tadilat projelerinde iklim koşullarına olan sağlamlığı ile PVC Pencere uygulamaları,
- Isınmaya harcadığınızın geri dönüşünü sağlayan ısı yalıtımı uygulamaları, Isınma masraflarınızı 2/4 düşürecek iç mekan mantolama, gürültüden hoşlanmayanlar için ses yalıtımı.  
- Anahtar teslimi projelerin en önemli noktası Mutfak ve BanyoTadilatı, Dekorasyonudur. Günümüz farklı uygulamalarından örnekleri web sayfalarında bulabilirsiniz.
- Geçmişte yapı dekorasyonunda kullanılan ağaç, (masif) mobilya ve kapı uygulamalarında tercih ediliyordu. Günümüzde doğayı korumaya yönelik önlemler, uygulama ve kullanım kolaylığı açısından Amerikan Kapı tercih edilmektedir.
- Yer döşemesinde kullanım ve bakım masrafı olmayan Laminat Parke yer döşemesi uygulamaları 100% tercih edilmektedir.
- Kullanıldığı günlerde hava kirliliği sebebi olan katı fosil yakıtların yerini alan Doğalgaz kullanım kolaylığı ve çevre dostu olması nedeni ile tercih ediliyor ve yapıların projelendirilmesini ve tesisatlandırılmasını gerçekleştiriyoruz.
- Özel hayatımızın güvenlini sağlayan çelik kapıların modelleri ve fiyatlarını sayfalarımızda bulabilirsiniz.

- Duş kabini çeşitlerini sitemiz sayfalarında bulabilirsiniz.

Sayın ziyaretçilerimiz sizleri kısaca hizmet sunduğumuz konulardan bahsettik. Bizi diğer tadilat hizmeti verenlerden farklı kılan ise, üstlendiğimiz projeleri taahüt ettiğimiz tarihte başlatır ve taahüt ettiğimiz tarihte gecikmesiz teslim ederiz.
Dürüstlük ve titiz çalışma prensiplerimizlden asla ödeünvermeden. 1999 yılında başladığımız serüvenimiz bu günlere kadar ulaştı.
Sizlere hayalinizdeki yaşam ortamını gerçekleştirebilmeniz için tadilat işlerinizde alabileceğiniz en uygun fiyat, işçilik, ürün kalitesi ve taahüt tarihinde teslimatı garanti ediyor, bizden de teklif almanızı ve tadilat işlerinizi tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanmanızı  öneriyoruz.

 
 
 
 
Copyrights @ all rights resereved by Pratikel Yapı
Back to content | Back to main menu